Ogólnopolski Tydzień Kariery 2023 pod hasłem "Talent i praca - to się opłaca!"

15 października 2023

Szanowni Państwo,

już jutro, 16 października 2023 r., przedszkola, szkoły i inne instytucje należące do Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego rozpoczną w naszym mieście kolejną edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Hasło przewodnie w tym roku to: TALENT I PRACA – TO SIĘ OPŁACA!

Wydarzenie realizowane jest z inicjatywy Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP i objęte patronatami Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. W naszym mieście OTK dodatkowo Honorowym Patronatem objął Prezydent Miasta Jaworzna Pan Paweł Silbert. Wydarzenie będzie realizowane według opracowanego harmonogramu* dostępnego pod linkiem: https://docs.google.com/document/d/1IOP6hKiVvgtJfDwKyc-CNMt1XyXFK8om/edit

Jak co roku organizatorzy zadbali, żeby proponowane inicjatywy były atrakcyjne i różnorodne dla dzieci i młodzieży.

Korzystając z okazji chciałabym poinformować, że w poprzednim roku nasze działania zostały wyróżnione przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP nagrodą laureata w kategorii PRACA.

W imieniu swoim i organizatorów obchodów 15 Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery serdecznie zapraszam do udziału.

Anna Skrzydłowska

Przewodnicząca Rady Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego

* organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany harmonogramu

• Powiększ zdjęcie Baner - Ogólnopolski Tydzień Kariery: Talent i praca - to się opłaca!

Baner - Ogólnopolski Tydzień Kariery: Talent i praca - to się opłaca!