Człowiek - jest to rzecz święta, której  nikomu krzywdzić nie wolno.

Wyjąwszy krzywdy bliźniego, wolno każdemu czynić, co chce."

Stefan Żeromski

AKTUALNOŚCI:

Prelekcja dla rodziców:

Prelekcja dla rodziców - plakat

UWAGA!

Konkurs pt." Jak dbam o moją planetę na co dzień? " został rozstrzygnięty.

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za piękne prace, które mówią o tym, że los naszej planety nie jest Wam obojętny.

I miejsce zdobył uczeń klasy 1B Leon Fidziński, który wraz ze swoją rodziną pokazał,  jak należy w życiu codziennym postępować, by chronić nasze środowisko. Brawo!

II miejsce zajął uczeń klasy 7B Michał Górka, który również przedstawił swoje działania  na rzecz ochrony środowiska w formie filmu.

III miejsce uzyskał uczeń klasy 7A Walerij Stanisławski, który wykonał bardzo ciekawą prezentację multimedialną.

Dodatkowo wyróżnienie otrzymali uczniowie: Bogdan Młynarski z kl. 4B za prezentację multimedialną oraz Miłosz Korcala z kl.1B za piękny, trójwymiarowy plakat.

Wszystkim uczniom gratuluję kreatywności oraz wspaniałych postaw i zachowań na rzecz ochrony naszej planety Ziemi.

Pamiętajcie! Jedna jest jak Słońce Ziemia!

• Nauczanie zdalne

Zarządzenie nr 4

• Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

• Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Jaworznie

Na czas pandemii Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Jaworznie uruchamia w godzinach od 17:00 do 19:00 telefon zaufania, pod numerem 699-869-932, pełnią psycholodzy i terapeuci, którzy udzielą wsparcia w trudnych sytuacjach.

Uruchomiliśmy dodatkowy telefon interwencyjny, czynny codziennie od 8:00 do 17:00 pod numerem 699-869-932

ppp.jaworzno.edu.pl

ankieta

• Genialny umysł w każdym wieku - zajęcia dla dzieci, młodzieży i seniorów w Gminie Jaworzno

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu zaprasza do wzięcia udziału w realizowanym projekcie – „Genialny umysł w każdym wieku”, skierowanym dla uczniów szkół  podstawowych z klas 1, 2, 3, 4, 5, 6 oraz seniorów w Gminie Jaworzno. To wyjątkowy cykl kreatywnych i interaktywnych zajęć, podczas których uczestnicy będą poszerzać swoją wiedzę, programować, prowadzić doświadczenia, eksperymentować, działać i tworzyć.

Genialny umysł w każdym wieku

Ulotka

• Szkolna procedura_COVID 19

Procedura bezpieczeństwa na czas trwania epidemii COVID-19

• Umowa dotycząca korzystania ze stołówki szkolnej

Umowa_obiady

• Karta uczestnictwa w zajęciach świetlicowych

Świetlica_deklaracja

JADŁOSPIS (7.06 - 11.06. 2021 r.)

Z przyczyn niezależnych od szkoły jadłospis może ulec zmianie.

• Poniedziałek: Zupa krupnik zabielany, spaghetti bolognese, kompot wieloowocowy
  • Wtorek: Zupa rosół z kaszą kus-kus, ziemniaki, eskalopki drobiowe, mizeria, kompot wieloowocowy
  • Środa: Zupa rosół z kaszą kus-kus, ziemniaki, eskalopki drobiowe, mizeria, kompot wieloowocowy
  • Czwartek: Zupa rosół z kaszą kus-kus, ziemniaki, eskalopki drobiowe, mizeria, kompot wieloowocowy