Grono pedagogiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

GRONO PEDAGOGICZNE rok szkolny 2021/2022

Dyrektor – mgr Jadwiga Szwed

Wicedyrektor - mgr Agata Myrlak

Wychowawca 1a – mgr Agnieszka Pater - Otrębska

Wychowawca 1b - mgr Monika Majewska

Wychowawca 2a – mgr Dorota Metryka

Wychowawca 2b – mgr Joanna Ciołczyk

Wychowawca 3a – mgr Agnieszka Maj

Wychowawca 3b – mgr Beata Brzóska

Wychowawca 3c – mgr Ewa Pogoda

Wychowawca 4a – mgr Małgorzata Czyż

Wychowawca 4b – mgr Arkadiusz Majer

Wychowawca 4c – mgr Ewa Pogoda

Wychowawca 5a – mgr Beata Woźniak

Wychowawca 5b – mgr Iwona Wronkowska

Wychowawca 6a – mgr Mariola Figiel

Wychowawca 7a – mgr Jolanta Polowiec

Wychowawca 7b – mgr Maja Michalik

Wychowawca 7c - mgr Renata Wołoch - Grabowska

Wychowawca 8a – mgr Joanna Rejdych

Wychowawca 8b – mgr Beata Wartalska

 

Edukacja wczesnoszkolna:

  • mgr Agnieszka Pater - Otrębska
  • mgr Monika Majewska
  • mgr Dorota Metryka
  • mgr Joanna Ciołczyk
  • mgr Agnieszka Maj
  • mgr Beata Brzóska
  • mgr Ewa Pogoda 

Język polski:

  • mgr Iwona Wronkowska
  • mgr Agata Myrlak
  • mgr Magdalena Pietrzak

Język angielski:

  • mgr Maja Michalik
  • mgr Marta Kuczmaszewska
  • mgr Renata Wołoch - Grabowska
  • mgr Karolina Tekielak

Język niemiecki:

  • mgr  Elżbieta Kowalczyk

Język hiszpański:

  • mgr  Karolina Tekielak

Matematyka:

  • mgr Beata Woźniak
  • mgr Krystyna Mamcarz
  • mgr Agnieszka Maj

Przyroda:

  • mgr Małgorzata Czyż

Biologia:

  • mgr Małgorzata Czyż
  • mgr Beata Wartalska

Geografia:

  • mgr Agnieszka Mazur

Chemia:

  • mgr Małgorzata Czyż

Fizyka:

  • mgr Piotr Pasierb

Wychowanie do życia w rodzinie: 

  • mgr Beata Wartalska

Historia, wiedza o społeczeństwie:

  • mgr Jolanta Polowiec
  • mgr Urszula Mlostek

Informatyka, edukacja informatyczna:

  • mgr Mariola Figiel
  • mgr Monika Majewska
  • mgr Urszula Mlostek

Plastyka:

  • mgr Ewa Pogoda

Muzyka:

  • mgr  Wanda Kołodziejska

Technika: 

  • mgr Mariola Figiel

Edukacja dla bezpieczeństwa: 

  • mgr Mariola Figiel

Religia:

  • mgr Ewa Osetek
  • mgr Hanna Sienko

Wychowanie fizyczne:

  • mgr Joanna Rejdych
  • mgr Monika Sojka - Hamik
  • mgr Łukasz Proksa
  • mgr Arkadiusz Majer

Świetlica:  

  • mgr Monika Kopczak
  • mgr Jolanta Polowiec
  • mgr Beata Woźniak
  • mgr Barbara Węgrzyn
  • mgr Monika Majewska
  • mgr Urszula Mlostek

Pedagog:

  • mgr Dorota Metryka
  • mgr  Maja Michalik

Biblioteka:

  • mgr Barbara Węgrzyn

Zajęcia logopedyczne:

  • mgr Agnieszka Mazur
  • mgr Marta Kuczmaszewska

Zajęcia szachowe

  • mgr  Joanna Ciołczyk
  • mgr Ewa Pogoda

Doradztwo zawodowe:

  • mgr Agnieszka Mazur

Terapeuci:

  • mgr  Dorota Metryka
  • mgr Krystyna Mamcarz
  • mgr Agnieszka Pater - Otrębska
  • mgr Agnieszka Maj
  • mgr Monika Majewska
  • mgr Joanna Rejdych
  • mgr Beata Brzóska
  • mgr Joanna Ciołczyk
  • mgr Iwona Wronkowska
  • mgr Monika Sojka – Hamik
  • mgr Iwona Wronkowska