Grono pedagogiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

GRONO PEDAGOGICZNE rok szkolny 2020/2021

Dyrektor – mgr Jadwiga Szwed

Wicedyrektor - mgr Agata Myrlak

Wychowawca 1a – mgr Dorota Metryka

wychowawca 1b - mgr Joanna Ciołczyk

Wychowawca 2a – mgr Agnieszka Maj

wychowawca 2b - mgr Beata Brzóska

Wychowawca 2c - mgr Agnieszka Herda

Wychowawca 3a – mgr Agnieszka Pater-Otrębska

wychowawca 3b - mgr Monika Majewska

Wychowawca 3c - mgr Ewa Pogoda

Wychowawca 4a – mgr Beata Woźniak

Wychowawca 4b – mgr Iwona Wronkowska

Wychowawca 5a – mgr Mariola Figiel

Wychowawca 6a – mgrJolanta Polowiec 

Wychowawca 6b – mgr Maja Michalik

Wychowawca 6c – mgr Renata Wołoch-Grabowska

Wychowawca 7a – mgr Joanna Rejdych

Wychowawca 7b – mgr Beata Wartalska

Wychowawca 8a – mgr Małgorzata Czyż

Wychowawca 8b – mgr Beata Abram

 

Język polski:

  • mgr Iwona Wronkowska
  • mgr Agata Myrlak
  • mgr Magdalena Pietrzak

Zajęcia rozwijające kreatywność literacką: 

  • mgr Iwona Wronkowska

Język angielski:

  • mgr Beata Abram
  • mgr Maja Michalik
  • mgr Marta Kuczmaszewska
  • mgr Renata Wołoch - Grabowska

Język niemiecki - mgr Anna Marcela

Matematyka:

  • mgr Beata Woźniak
  • mgr Krystyna Mamcarz
  • mgr Maria Hajduga

Zajęcia rozwijające kreatywność logiczną i matematyczną:

  • mgr Agnieszka Pater - Otrębska
  • mgr Maria Hajduga
  • mgr Krystyna Mamcarz
  • mgr Beata Woźniak

Zajęcia rozwijające kompetencje w zakresie języka angielskiego:

  • mgr Renata Wołoch - Grabowska

Zajęcia rozwijające kreatywność artystyczną:

  • mgr Agnieszka Pater - Otrębska
  • mgr Magdalena Pietrzak
  • mgr Barbara Węgrzyn

Przyroda:

  • mgr Małgorzata Czyż
  • mgr Beata Wartalska

Biologia:

  • mgr Małgorzata Czyż
  • mgr Beata Wartalska

Geografia:

  • mgr Agnieszka Mazur

Chemia:

  • mgr Małgorzata Czyż

Fizyka:

  • mgr Marta Romańska

Wychowanie do życia w rodzinie: 

  • mgr Beata Wartalska

Historia, wiedza o społeczeństwie:

  • mgr Jolanta Polowiec

Informatyka, edukacja informatyczna:

  • mgr Beata Brzóska
  • mgr Joanna Ciołczyk
  • mgr Mariola Figiel
  • mgr Monika Majewska
  • mgr Agnieszka Maj

Plastyka:

  • mgr Ewa Pogoda

Muzyka:

  • mgr Grażyna Prokop

Technika: 

  • mgr Mariola Figiel

Edukacja dla bezpieczeństwa: 

  • mgr Mariola Figiel

Religia:

  • mgr Ewa Osetek
  • mgr Hanna Sienko

Wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe w oddziale sportowym:

  • mgr Joanna Rejdych
  • mgr Monika Sojka - Hamik
  • mgr Łukasz Proksa
  • mgr Grzegorz Tucki
  • mgr Arkadiusz Majer
  • mgr Monika Majewska
  • mgr Beata Brzóska
  • mgr Agnieszka Maj

Zajęcia szachowe:

  • mgr Joanna Ciołczyk
  • mgr Ewa Pogoda

Świetlica:  

  • mgr Beata Potoniec 
  • mgr Jadwiga Szwed
  • mgr Monika Kopczak
  • mgr Jolanta Polowiec
  • mgr Beata Wartalska
  • mgr Beata Woźniak
  • mgr Agnieszka Mazur 
  • mgr Agnieszka Herda
  • mgr Małgorzata Czyż
  • mgr Magdalena Pietrzak
  • mgr Beata Abram
  • mgr Barbara Węgrzyn
  • mgr Barbara Kwiatkowska
  • mgr Monika Majewska
  • mgr Ewa Pogoda

Pedagog:

  • mgr Dorota Metryka
  • mgr Monika Dzierwa - Soska

Biblioteka:

  • mgr Barbara Węgrzyn
  • mgr Barbara Kwiatkowska

Logopedia:

  • mgr Agnieszka Mazur
  • mgr Monika Dzierwa-Soska

Zajęcia rewalidacyjne:

  • mgr Iwona Wronkowska

Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne:

  • mgr Monika Kopczak

Doradztwo zawodowe:

  • mgr Monika Dzierwa-Soska

Zajęcia logopedyczne:

  • mgr Agnieszka Mazur
  • mgr Marta Kuczmaszewska