PRZYJEMNIE I POŻYTECZNIE…

21 września 2023

21 września, korzystając z pięknej pogody polskiej złotej jesieni, klasa 6c i 7b

wraz z wychowawcami udały się do Ośrodka Edukacji Ekologiczno – Geologicznej „GEOsfera”. Uczniowie mogli spędzić trochę czasu na wspólnej zabawie i pieczeniu kiełbasek, ale też czas ten wykorzystali bardzo pożytecznie. Wzięli udział w zajęciach edukacyjno-kreatywnych w minicentrum nauki „SOWA – Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności”. Mogli tutaj  zdobyć wiedzę w ciekawy i inspirujący sposób przez różnego rodzaju eksperymenty. Dzięki temu, że każde stanowisko jest odpowiednio opisane uczniowie mogli samodzielnie wywołać określone zjawisko, zmieniać jego parametry, obserwować je i sprawdzać, a przy okazji świetnie się bawić.