Dzień Sportu

2 czerwca 2023

Dzień Sportu z okazji Dnia Dziecka

Dnia 01 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbyło się święto sportowe z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie klas 1-8 rywalizowali w czterech dyscyplinach: piłka nożna, piłka koszykowa, dwa ognie oraz wyścigi rzędów.

Na boisku szkolnym pod okiem pana Arkadiusza Majera i pana Łukasz Proksy swoje zmagania toczyli piłkarze i koszykarze. Po zaciętych pełnych emocji zmaganiach technicznych klasy zajęły następujące miejsca:

Koszykówka grupa młodsza: 1 miejsce 6a, 2 miejsce 6b, 3 miejsce 5a

Koszykówka grupa starsza: 1 miejsce 8a, 2 miejsce 8b

Piłka nożna grupa młodsza: 1 miejsce 6a, 2 miejsce 6b, 3 miejsce 5a i 5b

Piłka nożna grupa starsza: 1 miejsce 8a, 2 miejsce 8b

Na dużej sali gimnastycznej pod okiem pani Moniki Sojki-Hamik oraz pani Joanny Rejdych rozgrywane były konkurencje dwa ognie oraz wyścigi rzędów. Rywalizacja była bardzo wyrównana i o wygranych decydowała dyspozycja dnia. Po zaciętych bojach klasy zajęły następujące miejsca:

Wyścigi rzędów: 1 miejsce 1b, 2 miejsce 1a

Dwa ognie grupa młodsza: 1 miejsce 6b, 2 miejsce 5a, 3 miejsce 6a

Dwa ognie grupa starsza: 1 miejsce 7a, 2 miejsce 8b

Dzień dziecka przebiegał w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Wszystkie mecze toczyły się z duchem sportu i w zgodzie z zasadami „FairPlay”. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele wynieśli wiele miłych wspomnień i chętnie będą wracać wspomnieniami do Dnia Sportu 2023.