29 listopada 2022

Dzięki sprzętom pozyskanym w ramach Laboratoriów Przyszłości możemy dokumentować wydarzenia szkolne i przekazywać je społeczności poprzez stronę internetową szkoły. Wykorzystaliśmy już sprzęt fotograficzny: aparat, gimbal, statyw do aparatu do uwiecznienia tj.: Tygodnia Samorządności, dyskoteki andrzejkowej, Tygodnia Edukacji Globalnej, a także akademii z okazji 11 listopada. Ponadto w dniu 10 listopada użyliśmy mikrofonu nakamerowego do odśpiewania hymnu narodowego o godz. 11:11 przez całą społeczność szkolną.

Robotyka. Zestaw BricQ Motion Prime umożliwia praktyczną naukę w prosty sposób, zapewniając naszym uczniom wiele wspaniałych chwil odkrywania praw fizyki. Uczniowie mogą sami wprawiać klocki LEGO w ruch bez użycia technologii. Zapraszamy do galerii zdjęć.

#LaboratoriaPrzyszłości  #laboratoriaprzyszlosci