28 października 2022

Bieg Wszystkich Świętych

Dnia 28 października 2022 roku uczniowie naszej szkoły dla uczczenia dnia Wszystkich Świętych, propagowania zdrowego stylu życia, wyrażania modlitwy, integracji między klasowej uczestniczyli w BIEGU PRZEŁAJOWYM.

W zawodach wystartowało 27 uczniów z klasy – 3a, 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 6b, 7a i 8a. Biegaliśmy na łąkach koło os. Gigant, a bieg ukończyliśmy przy kościele na Niedzieliskach. Wszyscy dobiegli do mety. Wszyscy zawodnicy walczyli do końca stosując zasadę CZYSTEJ I UCZCIWEJ WALKI. Uczyliśmy się wygrywać / przegrywać z szacunkiem i godnością.

W kościele podczas spotkania z księdzem uczniowie podzielili się wiadomościami i ciekawostkami  z życia wybranych świętych. Było bardzo miło, a trudy po biegu osłodziliśmy „małym, słodkim co nieco” i wodą mineralną.

SPORT JEST DOBRY NA WSZYSTKO:)