Zabawy karnawałowe w świetlicy szkolnej

25 stycznia 2019

Jak karnawał to karnawał. Pięknie przystrojona świetlica i dobra muzyka „czekały” na przyjęcie świetliczaków.

Dnia 25 stycznia w świetlicy górnej odbyły się zabawy karnawałowe. Na zajęciach dzieci wykonywały różne maski karnawałowe, a w domu kto miał ochotę przygotował dla siebie strój lub przebranie. W świetlicy powitała świetliczaków pani Beata przebrana za wróżkę i wspólnym tańcem rozpoczęliśmy zabawę. Wszystkie dzieci uczestniczyły w różnych zabawach karnawałowych m.in. „Taniec na gazecie”, „Gra muzyka”, „Budujemy mosty”, „Taniec z miotełką”, „Pociąg”. Dziewczynkom spodobał się taniec z kolorowymi szarfami. Każdy tańczył według własnej fantazji. Był czas na małe co nieco. Mini bal wszystkim się podobał i dostarczył radości i wiele wrażeń.

karnawał