Twoje dane - Twoja sprawa

To warto wiedzieć:

• Administratorem danych osobowych w Twojej szkole jest Szkoła Podstawowa nr 6 im. Stefana Żeromskiego w Jaworznie reprezentowana przez panią dyrektor Annę Skrzydłowską.
    Kontakt: sekretariat@sp6.jaworzno.edu.pl,

Bądźcie bezpieczni:

Pochwalmy się:

11 czerwca 2019 r. odbył się Finał Kampanii "Twoje dane - Twoja sprawa", podczas którego uczeń naszej szkoły Krystian z klasy 8b otrzymał zaszczytny tytuł Młodego Inspektora ODO przyznawany przez Urząd Ochrony Danych Osobowych w ramach realizacji Programu Sprawnościowego. Wyróżnienie wręczał Rzecznik Praw Dziecka Pan Mikołaj Pawlak. Ponadto szkoła otrzymała tytuł „Znawcy RODO”, którym wyróżnionych zostało jedynie 29 szkół z terenu całej Polski. To duży sukces i nagroda za całoroczną pracę Szkolnej Grupy Ochrony Danych Osobowych.