rok szkolny 2019/2020

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Projekt klas 3 - "Piękna nasza Polska cała"

Uczniowie klasy 3a i 3b na zajęciach lekcyjnych wykonywali różne prace plastyczno - techniczne związane z pięknym naszym krajem - Rzeczypospolitą Polską.

Projekt "Piękna nasza Polska cała" miał za zadanie rozwijać u młodych ludzi patriotyzm wobec Ojczyzny. Myślę, że udało się to w 100 %.

Prace dzieci są fantastyczne, sami zobaczcie!

Czytaj więcej o: Projekt klas 3 - "Piękna nasza Polska cała"

"W teatrze" - projekt uczniów klas 3

20 kwietnia 2020 r. klasy 3 a i 3 b realizowały temat: „W teatrze.” Uczniowie podczas zajęć plastyczno – technicznych wcielili się w rolę aktorów, mima wykorzystując rekwizyty.
Z surowców wtórnych, rzeczy plastycznych tworzyli teatrzyki, kukiełki i pacynki. Dzieci wykorzystały swoje kreatywne, twórcze myślenie tworząc teatrzyki cieni. Bardzo ciekawie tworzyli scenografię w domowych teatrzykach wykorzystując lalki, pluszaki, kukiełki
i pacynki. Takie zajęcia przeniosły dzieci do magicznego świata teatru i zabaw w rodzinnej atmosferze.

Czytaj więcej o: "W teatrze" - projekt uczniów klas 3

Wielkanoc w domu - projekt plastyczno - techniczny i nie tylko dla dzieci z klas 3

Projekt miał na celu propagowanie spędzania wspólnego czasu przez dzieci i rodziców w swoich domach. Uczniowie klas trzecich wspólnie z rodzicami tworzyli różne cudeńka związane z Wielkanocą, jak również dzieci pomagały starszym osobom w przygotowaniach do Świąt. Przesłały nam zdjęcia tych dzieł oraz kącików wielkanocnych. Nie zabrakło życzeń i opowiadań. Wybrano do pokazania na naszej stronie internetowej część prac nadesłanych przez Was. Wszystkie prace są piękne i oryginalne. Brawo dla Was!

Czytaj więcej o: Wielkanoc w domu - projekt plastyczno - techniczny i nie tylko dla dzieci z klas 3