Mistrzostwa Jaworzna w Lekkoatletyce

1 grudnia 2023

W dniach 20-21 oraz 27-28 listopada 2023 roku w hali MCKiS w Jaworznie odbyły się Mistrzostwa Jaworzna w Lekkoatletyce. W zawodach organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu udział wzięło większość szkół podstawowych z terenu naszego miasta. Rywalizacja odbywała się w kategoriach dziewcząt i chłopców w konkurencjach skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską, bieg krótki, bieg średni oraz sztafet. Szkołę Podstawową nr 6 w Jaworznie reprezentowało kilkudziesięciu uczniów klas 3-8, którzy dali z siebie sto procent zacięcie walcząc o wysoki pozycje. Indywidualnie najwyższe pozycje wywalczyli:

Drugie miejsce Klaudia Cieżak z klasy 4a w rzucie piłką lekarską

Czwarte miejsce Liliana Pałac z klasy 7a w skoku w dal

Całe zawody przebiegały w duchu rywalizacji „Fair Play” i były okazją do sprawdzenia sportowych umiejętności jaworznickiej młodzieży. Gratulujemy medalowej pozycji i życzymy dalszych sportowych sukcesów.