Dni Sportu 2024

6 czerwca 2024

Święto Sportu z okazji Dnia Dziecka

W dniach 29-31 maja 2024 roku w naszej szkole odbyło się święto sportowe z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie klas 1-8 rywalizowali w trzech dyscyplinach: piłka nożna, piłka koszykowa oraz dwa ognie.

Na boisku szkolnym pod okiem pana Arkadiusza Majera i pana Łukasz Proksy swoje zmagania toczyli piłkarze i koszykarze. Po zaciętych pełnych emocji zmaganiach technicznych klasy zajęły następujące miejsca:

Koszykówka grupa pierwsza:

1 miejsce Anna Rogalska, 2 miejsce Natalia Trela, 3 miejsce Wiktoria Skibińska

Koszykówka grupa druga:

1 miejsce Michał Stanek, 2 miejsca Jakub Kijewski i Szymon Piętak, 3 miejsce Kasjan Cebula

Koszykówka grupa trzecia:

1 miejsce Maria Kartasińska, 2 miejsca Nadia Jędros i Olga Piszczek, 3 miejsce Wiktoria Jagiełło

Koszykówka grupa czwarta:

1 miejsca Jakub Solorz i Paweł Wąchała, 2 miejsca Mikołaj Kozłowski i Kacper Nawrot, 3 miejsce Adam Bielecki

Piłka nożna grupa pierwsza:

1 miejsce Adam Łąka, 2 miejsce Grzegorz Margowniczy, 3 miejsce Wiktor Gąska

Piłka nożna grupa druga:

1 miejsce Igor Bajorek, 2 miejsce Tomasz Cierpich, 3 miejsce Dominik Wolanowski, 4 miejsce Bartosz Cierpich

Piłka nożna grupa trzecia:

1 miejsce Tomasz Chudzicki, 2 miejsce Jan Kowalczyk

Na dużej sali gimnastycznej pod okiem pani Moniki Sojki-Hamik oraz pani Joanny Rejdych rozgrywane była konkurencja dwa ognie. Rywalizacja była bardzo wyrównana i o wygranych decydowała dyspozycja dnia. Po zaciętych bojach klasy zajęły następujące miejsca:

Dwa ognie grupa pierwsza:

1 miejsce 1b, 2 miejsce 1a, 3 miejsce 1c

Dwa ognie grupa druga:

1 miejsce 2b, 2 miejsce 2c, 3 miejsce 2a

Dwa ognie grupa trzecia:

1 miejsce 3a , 2 miejsce 3b

Dwa ognie grupa czwarta:

1 miejsce 4a , 2 miejsce 4b

Dwa ognie grupa piąta:

1 miejsce 5a, 2 miejsce 5c, 3 miejsce 5b

Dni sportu przebiegały w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Wszystkie mecze toczyły się z duchem sportu i w zgodzie z zasadami „Fair Play”. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele wynieśli wiele miłych wspomnień i chętnie będą wracać wspomnieniami do sportowych zmagań w 2024 roku.