Zamki i Zabawy

5 czerwca 2024

ZAWSZE WARTO DBAĆ O KONDYCJĘ

Klasy 1c i 2a podczas zajęć wychowania fizycznego korzystając z piankowych klocków budowała wieże. Uczniowie wspinali się, podskakiwali, by stworzyć jak najwyższą i stabilną budowlę. Następnie grali w zbijaka – mogli chować się za zbudowanym obiektem. Jednak najlepszą zabawą była próba unicestwienia wieży zbijając ją piłkami. Niektóre wieże były tak solidne, że dopiero sami uczniowie musieli je rozebrać.

By dbać o kondycję to nie tylko zajęcia na sali gimnastycznej, czy holu. Chętnie wychodzimy w teren i korzystamy z dostępnych placów zabaw, siłowni oraz boiska. Tak bawiła się klasa 2a na placu zabaw w Parku Podłęże, natomiast klasa 5b ćwiczyła pokonywanie przeszkód rowerem na boisku szkolnym trenując do egzaminu na kartę rowerową.

RUCH JEST DOBRY NA WSZYSTKO