Igrzyska Dzieci w Badmintonie

21 marca 2024

W dniu 20 marca 2024 roku w hali MCKiS w Jaworznie odbyły się Igrzyska Dzieci w Badmintonie. W zawodach brało udział sześć szkół podstawowych z terenu naszego miasta. Rywalizacja odbywała się w kategoriach dziewcząt i chłopców w grach pojedynczych oaz deblowych. Szkołę Podstawową nr 6 w Jaworznie reprezentowało czworo uczniów : Barbara Gaca 6c, Kamil Cieśla 6b, Aleksandra Horab 6c oraz Kacper Nawrot 6c, którzy dali z siebie sto procent zacięcie walcząc o wysokie pozycje. Po wielu wyrównanych meczach nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce w grupach eliminacyjnych.

Całe zawody przebiegały w duchu rywalizacji „Fair Play” i były okazją do sprawdzenia sportowych umiejętności jaworznickiej młodzieży. Gratulujemy pozycji i życzymy dalszych sportowych sukcesów.