Wystrój się na lato!

30 maja 2018

Dnia 30.V.2018 roku w świetlicy górnej i dolnej odbył się konkurs plastyczno – techniczny małych projektantów mody pt ."Wystrój się na lato".

Do konkursu zaproszono wszystkie dzieci obecne na zajęciach świetlicowych. Ogółem w konkursie wzięło udział 17 uczniów. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie strojów na sezon letni i przedstawienie ich na kartce z bloku technicznego. "Mali projektanci" wykorzystali w swoich pracach różne materiały m.in.: bibułę, tkaniny, wełnę, koronkę. Pracowali indywidualnie, dwójkami i trójkami. Pomysłowość uczestników była naprawdę różnorodna. Jury w składzie: Beata Potoniec i Agnieszka Pater – Otrębska przyznało następujące miejsca :

I miejsce (ex aequo)

Stanek Klara kl. 3a

Trela Milena kl. 3a

Litewka Bartosz kl. 3a

Bochenek Amelia kl. 1b

Mackiewicz Iga kl. 1b

II miejsce (ex aequo)

Fudali Maja kl. 1b

Krawczyk Roksana kl. 1b

Prokurat Ignacy kl. 1b

Wrona Patrycja kl.

Majcher Amelia kl. 3c

Kapłon Karolina kl. 1b (praca samodzielna)

Antosiewicz Julia kl. 2a

Modlińska Michalina kl. 2a

IV miejsce

Kardasz Emilia kl. 3b

Pawełek Beata kl. 3b

Wyróżnienie

Piętak Szymon kl. 1b (praca samodzielna)

Osielski Łukasz kl. 1b (praca samodzielna)

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się we wtorek 5 czerwca 2018 roku. Wszystkim serdecznie gratulujemy.