Mini turniej gier zręcznościowych

5 kwietnia 2018

Dnia 21 lutego 2018 roku o godz.13.00 świetlica zorganizowała „Mini turniej gier zręcznościowych”. Do turnieju zaproszono wszystkie dzieci obecne w świetlicy dolnej i górnej.

Każdy kto tylko miał ochotę mógł pokazać swój sportowy talent zręcznościowy w dwóch grach „Mini ping – pong stołowy” i „Piłkarzyki”. Na początku powitano wszystkich uczestników i zapoznano z regulaminem turnieju oraz zasadami bezpieczeństwa. W czasie zabawy przypomniano o sportowym zachowaniu i kulturalnym kibicowaniu. Dzieci same dobierały się w pary oraz zespoły. Każdy uczestnik dawał z siebie wszystko. Wszyscy świetnie się bawili. W naszym turnieju nie było wygranych i przegranych. Liczyła się dobra zabawa. W turnieju wzięli udział uczniowie z klas I – III.

turniej