Fundusz Wsparcia Inicjatyw Młodzieży

26 października 2023

Spotkanie przedstawicieli Samorządów Szkolnych z opiekunami  dotyczące Jaworznickiego Funduszu Wsparcia Inicjatyw Młodzieży.

W dniu 04.10.2023r. w Urzędzie Miasta Jaworzna odbyło się spotkanie z pomysłodawcami Jaworznickiego Funduszu Wsparcia Inicjatyw Młodzieży.

Na spotkaniu pomysłodawcy w zrozumiały sposób przekazali uczestnikom czym jest Fundusz, dlaczego został zainicjowany oraz dla kogo jest przeznaczony. Fundusz ten przeznaczył 50.000 zł na projekty dla 12 szkół jaworznickich (5 podstawowych i 7 ponad podstawowych). Szkoła, która pomyślnie przejdzie weryfikację i ocenę może liczyć na pieniądze z Funduszu w kwocie 4.000 zł

Zachęcono uczniów do wzięcia udziału w programie: Uczniowie mogą napisać projekt, opisać go, uzasadnić i opisać w nim korzyści płynące dla szkoły z realizacji zadania. Podano również terminarz: nabór projektów – do 25.10.2023r., weryfikacja i ocena – do 30.10.2023r., przekazanie listy projektów – 31.10.2023r., ogłoszenie wyników na stronie internetowej miasta – 02.11.2023r.. Poinformowano, że projekt musi być zrealizowany do końca roku.

Uczestnik spotkania i opiekun SU – Ewa Osetek

• Powiększ zdjęcie Jaworznicki Fundusz